סדנאות צחוק לנוער

סדנאות צחוק לנוער

סדנאות צחוק לנוער

  • סדנת צחוק –  יוגה צחוק של שלמה צחוק הן הפיתרון לכל התחלואים של בני הנוער שלהם.
  • סדנת צחוק - סדנת יוגה צחוק היא מובנית ובה אני מראה לבני הנוער תרגילי צחוק שמחברים אותם ומביאים אותם להיות במרכז שלהם , במרכז שלהם הם ימצאו אושר ושמחה שבדרך כלל הם מחפשים בחוץ.
  • במהלך סדנאות צחוק – בסדנת יוגה צחוק כל נער ונערה  הוא המרכז, וכאשר כל משתתף הוא במרכז ושווה לכל המשתתפים האחרים, הוא מרגיש חופשי להשתתף ולהביע את עצמו להשתחרר ולהיות חלק מהחברה.
  • סדנת צחוק – סדנת יוגה צחוק שוברת את השגרה, את השחיקה ואת המתחים של גיל ההתבגרות ,מבחני בגרות , הוצעת רישיון נהיגה .
  • סדנת צחוק – יוגה צחוק מפרגנת, מעצימה ובה  בני נוער מתמלאים באנרגיות חדשות של שמחה, יצירתיות ואהבה – ואז לא צריך לפרוק מתחים באלימות.
  • במהלך סדנת הצחוק בני נוער  משתחררים מכל העכבות, ותוך פרק זמן קצר הופכים לאנשים יותר חברותיים, יותר פתוחים, ופחות שמרניים.

                                                            

                                                              

סדנאות צחוק לנוער  יוצרות גיבוש  מקרבת בין בני נוער , שוברת את החומות ומשפרת את הקשרים הבינאישיים: כל  בני הנוער שישתתפו במהלך סדנאות צחוק פוגשים זה את זו כשהזרועות פתוחות לרווחה ומורמות אל-על, עם "ראש פתוח".
בני נוער שהשתתפו יחוו גיבוש בין כולם, התפרקות טובה של צחוק משחרר שנחווה במהלך סדנת צחוק – סדנת  יוגה צחוק  ואז ניתן לחזור לשולחן הלימודים וללמוד כהלכה.

בני נוער יכולים לעשות סדנת צחוק בבית הספר למסיבת פתיחה, מסיבת סיום, בחגים, גם מסיבות הורים ונוער, הורים וילדים, ערב גיבוש המשפחה, יום המשפחה            

 

  סרטון וידאו סדנת צחוק (שמו לב לתגובות האנשים )                                           

להזמנת סדנת צחוק סדנאות יוגה צחוק התקשרו שלמה 0508785705
 
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט,